

MacIntosh MP100
€ 2,990.00
De MP100 is de eerste speciale phono-voorversterker van McIntosh en is ontworpen om zowel nieuwe als ervaren vinylliefhebbers te helpen de meest natuurgetrouwe, beste en vooral plezierige ervaring te krijgen.
- Altijd persoonlijk en deskundig advies
- Gratis audio-sessie in onze audio-room in Buren
- Wereldwijde levering
De MP100 is de eerste speciale phono-voorversterker van McIntosh en is ontworpen om zowel de nieuwe als de ervaren vinylliefhebbers te helpen de meest natuurgetrouwe, beste en bovenal genotvolle ervaring te geven.
Zoals alle McIntosh-producten zit de MP100 vol met functies die speciaal zijn ontworpen voor de liefhebbers van vinyl, waaronder: ingangen voor bewegende spoelen en bewegende magneten; Bewegende spoel en bewegende magneet instelbaar laden (elk 6 instellingen); gebalanceerde en ongebalanceerde analoge uitgangen; optische, coax en USB digitale uitgangen; en een Mono-schakelaar voor het afspelen van mono-records om ruis te verminderen en het signaal correct weer te geven. Voor puur analoog gebruik kunnen de digitale uitgangen volledig worden uitgeschakeld.